popularni ludzi bez makijażu i uczesania…

były w sieci takie fotki – z i bez makijażu [link wygasł]
i co na to przeciwnicy malowania się kobiet? :>
malowanie = upiększanie?

12 thoughts on “popularni ludzi bez makijażu i uczesania…

 1. makijaż jest po to z samej definicji to wynika żeby naprawić pewne braki w urodzie,więc jestem za,oczywicie bez przesady,przegięcią w żadną stronę nie są dobre.
  Ale wolę popatrzeć na pannę co wygląda dobrze bez tapety,jak każdy męski szowinista;)

 2. masz rację makijaż zmienia człowieka nie do poznania. najpierw mamy czystą, ładną skórę, ale jak zaczynamy nakładać duże warstwy makijażu to skóra robi się tak jakby stara. i wtedy trzeba się malować, żeby niepokazać jak wyglądamy naprawdę…

 3. OLA i BOGA!!
  Ja sie nie maluję, niemalowalam i (w najbliższym czasie) nie będę malować!
  Już nawet nie chodzi o to że kosmetyki sa w chuj drogie, a malowanie sie zajmuje troche czasu, tylko o to że nie potrzebuje tego, nigdy nie poptrzebowalam i musze powiedziec że ŚMIEJE SIE i to bardzo JAK ZOBACZE DZIEWUCHE Z TAPETĄ NA MORDZIE W KOLORZE KUPY A NA DODATEK BEZ KREMU MATUJĄCEGO POD SPODEM – można sie domysleć bo WÓWCZAS TWARZ BŁYSZCZY SIE JAK PSU JAJCA! I wniosek z tego taki, że DZIEWCZYNKI MAJĄ NA TWARZACH LŚNIĄCĄ KUPĘ Z RÓŻAMI NA POWIEKACH i ewentualnie BŁYSZCZYKIEM NA USTACH (znaczy błyszczyki sa spoko, ale tylko lecznicze :P), ot co!
  Osobiście uważam (podobnie jak ktos niżej), że od pudru niszczy sie skóra BARDZO(znam kogoś takiego). Oczywiście jakies mini-niedoskonałości mozna ukryć pod tym pudrem, ale nie cała twarz wysmarować takim czymś – potem sie nie da oddychać (tak mi sie wydaje :P)!
  JEBAC MAKE-UP !!

 4. Ja osobiście siem maluje, ale tylko czasami, zależy od chumoru nio i tesh jak idę na jakiegoś koncerta =;-] Moim zdaniem aktorki (nie wszytskie nie obrażając tutaj nikogo) wcale nie są piękne, a spotkana dziewczyna na ulicy jest do niej o wiele ładniejsza. A co do ogólnego makijażu to myśle że facetom może i siem podobają „takie” laski ale dziewczyne siem kocha taką jaką jest w środku, bo uroda minie i nawet zajebiste kosmetyki nie pomogą jush wtedy =;-P

 5. Nie no nic dodać nić ujać. Zdjęcia załuguja na miano arcydzieł. Ale czego to makijaz moze dokonać. Mom nadzieja że ja nie mam takiej szpetnej twarzy i nie potrzebuje upiększaczy.

 6. No cóż…foty są git;)nikt nie jest doskonały…a te fotki potwierdzają owo stwierdzenie.W sumie najlepiej wypadła Mila J.A tak poza tym,to chętnie postraszę kumpli:)ale się zdziwią!!

 7. tak to jest, poznajesz ładną dziewczynę, zapraszasz ją do siebie a na drugi dzień, budzisz się, a obok ciebie leży w łóżku jakiś potwór ;/ więc ja osobiście nie jestem za make-upem. A swoją drogą to zaóważcie dziewczyna jacy faceci są przystojni skoro tak zajebiście wyglądają bez makijarzu …

Dodaj komentarz