Przed chwilą nazwalam siebie wysuszoną staruszką. Muszę pić więcej wody. Faktycznie piję jej  bardzo mało. W ten weekend byłam w Hydropolis to powinnam zostać natchniona. I zostałam – ciutkę. Bardziej zainspirowałam mnie siostra, której skóra znacznie się poprawiła odkąd zaczęła wlewać w siebie wodę i przeszła detoks soczkowy. Ja od kilkunastu lat mam problem z moją cerą. Warzywka w miarę jem.

Po zakupie sokowirówki codziennie piłam soczki, potem coraz rzadziej, a teraz już od tygodnia stoi nieużywana. Minął dopiero miesiąc od zakupu. Wiem, że to tak często bywa ze sprzętami, że najpierw jest taki bum ma używanie, odkrywanie funkcji, a potem stagnacja. Z tym, że całkowity zanik używania to nie jest dobre ani dla mnie fizycznie ani dla mnie psychicznie, bo nie podoba mi się, że kupiłam sobie prezent urodzinowy i wydałam ciężko zarabiane pieniążki i sprzęt się kurzy.

DSC06280

Z nastrojem ostatnio mam problem, a właściwie z jego brakiem. I akurat zima wróciła. To raczej nie zbieg okoliczności.. Ostatnio kupiłam tabletki Pogodyne, które mają zapobiegać takim stanom. Po pierwszym użyciu byłam zaskoczona mega efektem. Padałam stojąc przy maszynie, więc stwierdziłam, że pora na test. Popiłam tabletkę oczywiście kawą, bo rzadko kiedy pijam coś innego w pracy i po jakimś czasie, gdzieś tak po pół godzinki nagle rozluźniły mi się mięśnie twarzy, zrobiło się ciut cieplej i aż buzia się uśmiechnęła. To ma sens, bo do zrobienia uśmiechu nie używa się aż tyle mięśni co do grymasów i wyglądania poważnie. Pamiętam nawet to uczucie gdy kąciki ust same mi się podniosły. :). Napisałam do siostry pracującej w aptece, że niezłe prochy sprzedaje.

Minus tabletki jest taki, że jest duża, ciężka do połknięcia. Dzisiaj się z tym namęczyłam i miałam wrażenie, że znacznie szybciej zadziałała, ale nie aż tak jak poprzedniego dnia. Tak czy siak pomogła, bo po obserwacji nastrojów innych, którzy reagują na pogodę, widziałam, że ze mną nie jest źle. A jeszcze na koniec nie miałam ochoty wychodzić z pracy tak mi było dobrze.

Zobaczymy co będzie jutro. A na koniec foto chmurki z wrocławskiego centrum wiedzy o wodzie.

DSC06289